Již od roku 2002 vám pomáháme v geodézii,
stavebnictví i katastru nemovitostí.

O nás

Jsme zeměměřická firma s bohatými zkušenostmi - na trhu působíme už od roku 2002. Díky moderním technologiím a zaměstnancům s bohatými zkušenostmi můžeme poskytovat široký sortiment služeb.

Protože sídlíme v Humpolci na Vysočině a máme to všude blízko, orientujeme se na celou Českou republiku. Od roku 2017 nám při práci pomáhají i kolegové z našich nově otevíraných poboček.

Naší doménou jsou především komplexní práce v silničním stavitelství a inženýrské geodézii - od bodových polí, zaměřování kubatur, přes vyhotovení digitálních modelů terénu, rozličné vytyčovací práce až po zaměřování skutečného provedení staveb a zpracování geodetické dokumentace.

Poskytujeme také rozmanité služby v oblasti katastru nemovitostí - geometrické plány, vytyčování pozemků a staveb, záborové elaboráty, příprava dokumentace pro katastrální úřady a poskytování konzultační činnosti.

Věnujeme se také mapování - vyhotovení účelových map a podkladů pro projekt a sběru podkladů pro GIS - a rovněž speciální geodézii - především zaměřování jeřábových drah, provádění speciálních prací ve výstavbě a rozličná kontrolní a sledovací měření.

Při naší práci používáme nejmodernější vysoce přesné přístroje a kontrolované výrobní postupy. Od roku 2010 jsme nositeli certifikátu kvality ISO 9001 a díky našemu šetrnému přístupu k životnímu prostředí také certifikátu ISO 14001. Díky vlastnímu vývoji jsme rovněž schopni poskytovat širokou škálu požadovaných výstupů pro naše klienty.

V rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost naše společnost využívá následující dotační program.

Jsme otevřeni všem požadavkům současné doby, proto také v případě potřeby odevzdáváme dokumentaci pro Digitální technickou mapu ČR nebo například pracujeme s daty pro BIM.

Našimi spokojenými klienty již po řadu let jsou kromě samotných občanů a subjektů státní správy především nejvýznamnější stavební a developerské firmy působící na českém trhu.

Těšíme se na vás ...