Již od roku 2002 vám pomáháme v geodézii,
stavebnictví i katastru nemovitostí

O nás

Jsme zeměměřická firma s bohatými zkušenostmi - na trhu působíme už od roku 2002. Díky moderním technologiím a zaměstnancům s bohatými zkušenostmi můžeme poskytovat široký sortiment služeb.

Protože sídlíme v Humpolci na Vysočině a máme to všude blízko, orientujeme se na celou Českou republiku. Od roku 2017 nám při práci pomáhají i kolegové z našich nově otevíraných poboček.

Naší doménou jsou především komplexní práce v silničním stavitelství a inženýrské geodézii - od bodových polí, zaměřování kubatur, přes vyhotovení digitálních modelů terénu, rozličné vytyčovací práce až po zaměřování skutečného provedení staveb a zpracování geodetické dokumentace.

Poskytujeme také rozmanité služby v oblasti katastru nemovitostí - geometrické plány, vytyčování pozemků a staveb, záborové elaboráty, příprava dokumentace pro katastrální úřady a poskytování konzultační činnosti.

Věnujeme se také mapování - vyhotovení účelových map a podkladů pro projekt a sběru podkladů pro GIS - a rovněž speciální geodézii - především zaměřování jeřábových drah, provádění speciálních prací ve výstavbě a rozličná kontrolní a sledovací měření.

Při naší práci používáme nejmodernější vysoce přesné přístroje a kontrolované výrobní postupy. Od roku 2010 jsme nositeli certifikátu kvality ISO 9001 a díky našemu šetrnému přístupu k životnímu prostředí také certifikátu ISO 14001. Díky vlastnímu vývoji jsme rovněž schopni poskytovat širokou škálu požadovaných výstupů pro naše klienty.

Našimi spokojenými klienty již po řadu let jsou kromě samotných občanů a subjektů státní správy především nejvýznamnější stavební a developerské firmy působící na českém trhu.

Těšíme se na vás ...